اخبار

مهمترین خبرها

اخبار

تاریخ خبر : 1397/09/18
تعداد بازدید: 507
تعداد نظرات: 0

فراخوان سازمان شهرداري ها و دهياري ها کشور

فراخوان سازمان شهرداري ها و دهياري ها کشور

مسابقه عكاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری

فراخوان سازمان شهرداري ها و دهياري ها يراي مسابقه عكاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری

سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در راستاي فرهنگ سازي و به منظور توسعه دوچرخه سواري با هدف ارتقاي سبك زندگي شهري، كاهش سفرهاي موتوري، افزايش تحرك بدني و سلامتي شهروندان در آستانه 26 آذر روز حمل و نقل عمومي مسابقه عكاسي برگزاری می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این مسابقه با موضوعات "توسعه حمل‌ونقل عمومي شهري" ، " توسعه حمل‌ونقل پاك در شهرها (پياده‌روي و دوچرخه‌سواري)" و " افزايش ايمني تردد و كاهش تصادفات رانندگي در شهرها" برگزار مي‌شود.

لذا از علاقه‌مندان دعوت مي‌گردد حداکثر تا تاريخ 22 آذر آثار خود را به همراه نام و نام خانوادگي و شماره تماس، در درگاه اينترنتي www.irtu.ir بارگذاري نمايند.

 

 

شرايط ارسال عكس براي مسابقه عکاسی به شرح زیر است:

1-آثاري در مسابقه شرکت داده میشوند که با موازين شرعی، قانوني و عرفی کشور همخوانی داشته باشند.

2-شرکت کنندگان فرصت دارند عكس‌هاي خود را حداکثر تا 22 آذر در درگاه اينترنتي دريافت آثار به نشانی www.irtu.ir بارگذاری نمایند. پذیرش آثار بعد از تاریخ اعلام شده، مقدور نیست.

3-شرکت کنندگان با بارگذاري عكس در درگاه مذكور، تعهد مي‌نمايند که آثار ارسالی متعلق به خود آن‌ها بوده و اثر داراي اصالت است.

4-سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور مجاز است عکس‌هاي ارسالی را در قالب نمايشگاه، کاتالوگ، کتاب يا ساير اقلام با درج نام عکاس مورد استفاده قرار دهد.

5-آثار بايد به صورت فايل ديجیتال، در قالب JPG، با كيفيت DPI 150 و حجم حداكثر 5 مگابايت ارسال شوند.

6-عکس‌هاي بارگذاري‌شده بايد فاقد هر گونه تاريخ، توضیح، امضا، يا لوگو بر روي عکس باشد.

پس از بررسی آثار ارسالی از 5 عكس برتر در شاخه نگاه آزاد در حوزه حمل و نقل (كليه افراد علاقمند به عكاسي)، 2 عكس برتر در شاخه نگاه دوچرخه‌سوار (خاص دوچرخه‌سواران)، 2 عكس برتر در شاخه نگاه راننده (خاص رانندگان) و 2 عكس در شاخه نگاه مسئولان حاضر در صحنه تصادفات (خاص مأموران پليس و اورژانس) در همايش گرامي داشت 26 آذر روز حمل و نقل تقدير به‌ عمل می‌آيد.

 

محل ارسال عکس

 

 

 

گروه :
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.