اخبار

مهمترین خبرها

اخبار

تاریخ خبر : 1396/09/22
تعداد بازدید: 811
تعداد نظرات: 0

دیدار شهرداران شهرهای سیلوانا، نوشین، قوشچی و سرو با ریاست محترم سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور

دیدار شهرداران  شهرهای سیلوانا، نوشین، قوشچی و سرو با ریاست محترم سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور

نظر به اهمیت چالش ها و فرصت های پیش روی شهرهای کوچک (با عملکرد کشاورزی، توسعه گردشگری : اکوتوریسم و ژئوتوریسم ) و ارائه گزارش در خصوص فرصت های پیش روی توسعه پایدار شهری، روز دوشنبه مورخه 96/9/20  شهرداران شهرهای سیلوانا، نوشین، سرو و قوشچی با جناب آقای مهندس افشانی ریاست محترم سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و با هماهنگی جناب آقای دکتر بهادری نماینده محترم شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی دیدار نمودند.

در این نشست پیرامون مسائل و مشکلات شهری ( توسعه زیرساخت ها ، عدم تناسب کاربری ها و فقدان منابع درآمدی پایدار  و ماشین آلات مکانیزه حمل زباله و خدماتی ) علی رغم پتانسیل گردشگری سیلوانا تبادل نظر شد. همچنین در ادامه با مهندس برزگری مدیر عامل بنیاد علوی در راستای توسعه زیرساختهای آموزشی فرهنگی،  ورزشی و درمانی بحث و تبادل نظر شد.

در خاتمه جا دارد از زحمات و تلاش های  شبانه روزی مدیران بالادستی استان آذربایجان غربی بویژه جناب آقای مطلبی مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراها نهایت تشکر و قدردانی گردد، که با حمایت های فکری و مالی و هدایت آن بزرگواران شهر سیلوانا در مسیر مطلوب توسعه پایدار شهری گام های رو به جلو را طی می نماید.  

گروه :
نویسنده خبر: روابط عمومی
تصاویر
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.